Možná jste příliš stažená, málo uvolněná. Nebo Vás po těch letech už některé věci na Vaší drahé polovičce rozčiluje. Ale to je normální. Tolik let spolu žijete. A možná právě proto, že je Váš manžel tak dětinský, jste si ho vzala. Nyní mu to nemůžete vyčítat. Najděte cestu, jak se s tím smířit. Nic jiného Vám totiž nezbývá.

Přijdete domů a všechno je jinak?
Určitě patříte k těm ženám, které mají do jisté míry rády určitý stereotyp. Všechno má být tak, jak jste to ráno opustila. Ale když má manžel odpolední, vždycky Vás čeká nějaké to překvapení, viďte? Ve vstupní chodbě se najednou objeví ještě jeden vypínač. A když jej zmáčknete, rozsvítí se LED halogen nasměrovaný na botník. Zmáčknete ten druhý a rozsvítí se světlo nad zrcadlem. Jenže Vy nevidíte na nic jiného. Po otevření šatní skříně se rozsvítí uvnitř. Trošku Vás to vyděsí.

halogenová žárovka

Ale když je to stále dokola, už byste si mohla zvyknout, nebo ne?
Na stolku v obývacím pokoji uvidíte jen lístek se slovy: Trošku jsem upravil osvětlení v chodbě a ještě jsem koupil led halogen 50w. Jako kdybyste tuto informaci musela číst! Osvětlení chodby jste již zjistila a co že to koupil? To Vám je tak trochu jedno. Ovšem do té chvíle, než se sama přesvědčíte o tom, že Vás led halogen 50w také trochu poleká.

noční louka

A to hned následující den na zahradě, kam se pravidelně dopravujete na víkendový pobyt. Večer se blížíte s taškami k vrátkům, když se znenáhla rozsvítí světlo proti Vám. Úlek je skutečný. Když nečekáte nic, než tmu, trošku se Vám zastaví dech. Inu, to Váš manžel si zase pohrál s led halogenem 50w! Jak jinak. Potutelně se Vám usmívá za zády a jistě očekává pochvalu. Milá ženo, dejte mu ji. Vždyť jste nad věcí. A on Vás chtěl potěšit. Ne polekat, nebo vyděsit. A nakonec je osvětlení přístupové cesty k zahradnímu domečku věc praktická. Myslí to dobře!