Existují lidé, kteří videohrami vyloženě dýchají, ale pak také ti, kteří je považují za ztrátu času. Některé videohry jsou však tak zábavné a bláznivé, že je prostě musí vyzkoušet, než začnete svět videoher soudit. Které to jsou?

Thief simulator

Pro čestného a pracovitého člověka je představa krádeže absurdní, a mnohdy nedokáže pochopit, jak náročné je vlastně krást. A přesně to si můžete vyzkoušet v této počítačové hře, s názvem Thief simulátor. Jedná se o 3d hru, ve které se stáváte zlodějem. Zpočátku jste jen malý zlodějíček bez zkušeností, který dostává tipy na domy k vykradení prostřednictvím telefonu. Vydáváte se tedy do různých domů, a kradete věci, které později prodáváte. Postupně si však začnete osvojovat nové zkušenosti, jako je odemykání složitějších zámků, trasování vlastníků domu, nebo například vypínání alarmu, a vykrádáte tak čím dál dražší domy. Naučíte se i rozebrat automobil, nebo šperky, abyste je mohli prodat, a přivydělat si na nové, lepší náčiní. Pozor ale, aby vás nechytili!

hraní na počítači

Theme hospital

Ačkoliv se jedná o velmi starou počítačovou hru, stále je to skvělý zážitek. Postavte vlastní nemocnici, zaměstnejte vhodný personál na základě referencí a vlastností, a vybavte nemocnici tak, aby se v ní pacienti cítili dobře. Ve hře budete soupeřit s jinými nemocnicemi, rozšiřovat tu svoji, a hlavně se skvěle bavit při diagnózách a léčení zvláštních pacientů, jakými jsou například neviditelný muž, nebo osoba s nafouknutou hlavou. Pozor na epidemii myší a na kontrolu. U této hry, která vás zabaví na dlouhé hodiny, se skvěle pobavíte.

doktor v roušce

Christmas shopper simulator

Patříte k těm, kteří si nákupy vánočních dárků užívají, nebo spíš k těm, kteří to nechávají na poslední chvíli? Ať už tak, či onak, u téhle hry se skvěle pobavíte. Jste v nákupním středisku, a vaším úkolem je shánět různé dárky dle zadání. Hra je však velmi zvláštní, protože zde zažijete něco, s čím se v realitě nestřetnete. Když zavadíte o jinou osobu, nebo do ní kopnete, lehne si. Můžete lidi také vláčet jako pejska na vodítku. A po požití limonády se z vás stane superrychlý hrdina, který dokáže i přeskočit pár pater. Tato hra je spíš zvláštní, ale velmi vtipnou oddechovkou.