Hrajete si rádi? Pamatuji si, že jako malé dítě jsem měla opravdu spoustu hraček. Nemohla jsem si vyhrát třeba například s koloběžkou. I když to není přímo hračka, ale koloběžka byla moje vysněná hračka. Hračku jsem vždycky chtěla, aby se s ní dala něco dělat. Neměla jsem ani tak moc ráda hračky, na které se práší. Takže můj pokojíček nebyl přeplněny plyšáky anebo panenka. Měla jsem ráda třeba například autíčka, roboty ale hlavně nejvíce koloběžku. A potom později samozřejmě kolo a byla jsem ráda, že moje kamarádky a kamarádi měli taky koloběžky. Pamatujete si na ty starodávné a retro koloběžky? Takové ty, co mají tři kolečka. Mně se to moc líbilo. Nyní jsou takové koloběžky, že to stojí asi fakt za nic a nedá se s tím vůbec nic dělat.

Toto je zábava pro velké.

Nicméně ale jsem ráda, že jsem měla takové bohaté dětství, kdy jsem si užívala s ostatními dětmi hry. Já mám dva sourozence, se kterými jsem si velmi moc ráda a často hrála. Nyní už mám svoje děti a jsem ráda, že i moje děti se hodně vyhrají spolu. Moje děti mají rádi autodráhu. Mám totiž dva syny. A tak je jasné, že doma máme hlavně malá autíčka.

Děti jsou hodně hravé.

Taky máme jednu autodráhu, se kterou si mí synové velmi často hrají. Takže se taky zabaví navzájem. Jsem ráda, že mí synové jsou docela samostatní. Taky je k tomu vedu, protože i naši rodiče mě vedly k samostatnosti a já jsem za to velmi ráda. V dnešní době se to opravdu vyplatí být samostatný. A jsem ráda, že i moje děti si spolu vyhrají sami. Nevím jak vy, ale myslím, že jedináček se musí spoléhat na to, že v okolí budou děti, se kterými si bude hrát. Moje kamarádka má totiž jedináčka a musím říct, že má bohužel někdy problém se začlenit mezi děti a hrát si s nimi. mě to někdy mrzí, protože není moc průbojný. Ale podle mého názoru se to někdy zlepší a za chvíli bude její dítko spokojené a bude si hrát se všemi dětmi.