Krize v jakémkoliv partnerském vztahu mohou začínat nenápadně. Tak jak plynou všední dny, stává se, že zapomínáme nejenom na sebe, na svou regeneraci těla a relaxaci. A zapomínáme i na svého partnera, na příjemný sex, který ke každému z nás přirozeně patří. A především s partnerem přestáváme komunikovat.
mráz a oheň.jpg

Ne každý se dokáže svěřit svému partnerovi, nebo někomu blízkému s tím, po čem touží, sní, co mu schází. Je to určitě chyba. Přitom stačí tak málo. Je samozřejmé, že každý z nás je jiný, jedinečný a proto by měl něco udělat.

Je přitom mnoho podnětů, které nás a toho druhého potěší, pohladí na duši i těle. Přitulit se občas k tomu druhému, pohladit ho a projevit něhu. K těmto projevům něžností nemusíte být zamilovaný až po uši. Pokud si to přiznáme, tak i v dlouhodobějším partnerském vztahu bysme neměli zapomínat na projevy citu spojené se spontánním objetím a milým úsměvem. Má to blahodárný účinek na naši psychiku a vyrovnanou harmonii. Na to bychom neměli v životě zapomínat a nemělo by nám to vzájemně scházet. Pomáhá to zvlášť, když jsme vyčerpaní, tím získáme novou energii.
masáž při svíčkách.jpg

Někdo si nabijí své „životní baterky“ milováním. Něha a láska by měla patřit především partnerovi a dětem. Ale protože jsme každý jiný, někomu stačí na vzpruhu třeba hudba, tanec, sport, koníček nebo i zvířecí mazlíček.

A ti, kteří nemají možnost mít v blízkosti milujícího člověka, který ho pohladí, tak si mohou vyhledat .

 

Je mnoho dalších úspěšných metod, které nám pomůžou vyléčit naše duševní a tělesné bolístky.

Mnozí z nás vyhledávají přírodního léčitele, takového, který by mohl pomoci nejenom radou, bylinkam, i ale i dotyky, které pomáhají k nové životní energii.
masáž reiki.jpg


v REIKI je hodně stará metoda, která vám pomůže vyléčit jak tělo, tak i vaši duši. Protože to k sobě patří. Při této metodě léčení můžete více poznat i sami sebe, zklidníte svou mysl a tím se můžete zbavit nejenom trápení, bolestí, ale i některých nemocí. A je pravděpodobné, že získáte i jiný pohled na život a svět okolo vás. Po lepší stránce.