Máme-li spravedlivě posoudit, jestli koupě mobilního domu Lavaro House Zara Nr.155 je dobrou investicí, či nikoliv, musíme se s ním nejprve seznámit. O co tedy jde?

Jde o moderní, nově postavený mobilní dům, který je určen pro celoroční bydlení. Jeho plocha je 56,74 metrů čtverečních. Zaujme především svou šířkou, která je 4,3 metry, což se nutně musí projevit v příjemném dojmu v interiéru. Délka přes 13 metrů patří rovněž v segmentu obytných, mobilních domů mezi ty nejdelší. Dá se teda říci, že mobilní dům Lavaro House Zara Nr.155 Lavarohouse je mezi mobilními domky pořádný macek.

Kuchyně s obývákem

Jak již bylo napsáno, jde o obilní dům, určený pro obývání po celý rok. Tepelný komfort zajišťuje kvalitní tepelná izolace, energeticky úsporná okna a dveře, dostatečně výkonné elektrické vytápění.

Zvenčí je dům v bílém provedení, které doplňují okna a dveře v hnědé barvě. Střecha je šedá.

Interiér domku je vyveden rovněž v základní bílé barvě. Novému majiteli, ale nic nebrání si domek vymalovat podle svých představ.

Vymalovat si nový majitel může, ale nemusí. V podstatě nemusí s mobilním domkem Lavaro House Zara Nr.155 dělat vůbec nic. Po usazení na místo a napojení na sítě je okamžitě připravený k obývání. Nový majitel může začít bydlet už pár hodin po dovozu domku na jeho pozemek.

Lavaro House Zara Nr.155 je totiž plně vybavený. Nejen, že nechybí takové základní věci jako topení a ohřev teplé vody. Vše je funkční a připravené. Jenže s novým domkem pracovníci Lavarohouse s.r.o. přivezou již namontované zařízení. Kuchyň včetně spotřebičů, koupelnu včetně sprchovacího koutu a klasického WC.

Koupelna

Mobilní domek se prodává plně vybavený nábytkem. Od jídelního stolu se židlemi, přes sedací soupravu až po kvalitní postele a skříně v ložnici. Nový majitel si domek Lavaro House Zara Nr.155 pouze zařídí sobě blízkými předměty. Pověsí obrázky, položí dečky a na dečky vázičky. A domov je hotov. Tak co, stojí Lavaro House Zara Nr.155 za ty peníze?