Každým ročním obdobím přichází nové trendy, které budou vládnout. Proto se nám blíží podzim a zima a je třeba se podívat co bude letos in a trendy. Nemusíte se děsit, že byste museli při změně ročním období měnit celý šatník. Mnoho kousků se neustále vrací do trendu a stačí je jen správně kombinovat. A co bude v trendu tento podzim a zimu? Nejprve je důležité zmínit, že nejlepší módní trendy ženy je sebevědomí. Pokud se žena cítí sebevědomě v tom, co má na sobě tak je nejvíce trendy. Proto milé dámy posbírejte své sebevědomí po zemi a ukažte těm ostatním jaké jste dámy. 

trendy

Barvy, barvy a barvičky. Ano barvy jsou vždy důležité pro každý outfit. V létě volíme barvy více křiklavé a oproti tomu na podzim a v zimě trochu tlumené v odstínech hořčicové, bordó, hnědé, béžové. Nebojte se i kombinovat barvy a vzory. Někdy budete velmi mile překvapené, jak některé kombinace spolu skvěle hrají. U barev ještě zůstaneme a přesuneme se k obuvi. Na podzim a v zimě se nosí robustnější obuv s širší podrážkou. Tato sezona velí barevným podešvím. Tedy pořiďte si černé kozačky třeba s červenou podešví a budete mít ten nejvíce top kousek. Jste více crazy? Volte šílenější barevné kombinace.

tenisky

Lesk kam se podíváš

Lesk vládne podzimu a zimě. Tedy čím více lesklých kousku na sobě máš tím více jsi člověkem. Pořiďte si lesklé bundy, kalhoty nebo třeba boty. 

Tenisky musí být perfektní

Tenisky jsou in pořád a je to kousek, který má opravdu každý ve svém šatníků. Vybírat můžete s kotníkových na vyšší platformě, ale také třeba manžestrové, kožené. Kotníkové boty všeobecně patří mezi must have kousek. Díky už né příznivého počasí Vám do bot neprší a nádherně podtrhnou ležérní outfit. Samozřejmě nezapomínejte na doplňky, které Vám v nepříznivém počasí zahřejí. Ať už se jedná o různé rukavičky, ale také hřejivé šály. Nezapomínejte ani na doplňky v podobě kabelek.