Nadpisem článku vás samozřejmě nenabádáme k tomu, abyste otevřeli dokořán vjezdová vrata na vaši zahradu a přizvali ke koupání celou ulici, http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/142394/zraneni-jurickove-v-ulici-nebylo-nahrane-pri-padu-si-opravdu-ublizila.html pouze vám naznačujeme, abyste využívali bazén i pro situace, které nejsou sice standardní, ale mohou vám výrazně zlepšit průběh volných dnů.

balónky na hladině bazénu

Kamarádi vašich dětí – že si děti vodí domů kamarády, je docela běžné, ale ne vždy bývá zvykem, že by si dětské návštěvy braly s sebou plavky. Chcete-li to vašim ratolestem a jejich spolužákům či kamarádům usnadnit, uspořádejte pro ně malé pohoštění, například zmrzlinové poháry nebo ovocné smoothies. A pokud dobře vycházíte i s jejich rodiči, zkuste se více spřátelit právě u bazénu. Bazény do země bývají vhodnou příležitostí i k větším oslavám, ostatně můžete si toho povšimnout i v některých filmech, například ve francouzském snímku Dvojče s Pierrem Richardem z roku 1984.

holčička v bazénu

Kolegové z práce – některé pracovní kolektivy vyráží do hor, plánují fotbalová utkání, chodí na střelnici, jezdí na vodácké výpravy a podnikají další zajímavé akce. Proč to nezkusit právě u bazénu? Nezapomínejte, že lidé v plavkách bývají více uvolnění a neformální, jak je tomu například u pyžamových plesů, plavky totiž zakrývají jen velmi malou část těla a spíše nás posouvají k tomu, chovat se přirozeně.

Když vázne zábava – máte-li pocit, že u bazénu vázne zábava, vyzkoušejte osvědčené společenské hry a sportovní aktivity. Mějte připravený badminton nebo líný tenis či stolní tenis, házecí disk, minigolf, pétanque, házecí šipky, může se vám hodit i terč pro lukostřelbu a lano na šplhání. Obvykle nezklame ani „Člověče nezlob se“, šachy, karetní hry nebo kostky. Spolehlivým zdrojem zábavy bývá i promítání filmů či retro videoklipů anebo žánrové hudby, které dotyčné oslovuje, například folkové písničky, populární hudba 80. let, anebo třeba melodie z doby černobílých filmů třicátých a čtyřicátých let minulého století.