Nejednou se stane, že člověka třeba pozvou někam na oslavu nebo klidně i za jiným účelem. Tento tam tedy zajede autem s tím, že pobude a pak se zase vrátí domů, ovšem najednou zjistí, že se mu podařilo s ostatními něco popít a tudíž z pohledu paragrafů nemá za volantem https://www.emimino.cz/diskuse/alkohol-za-volantem-spravni-rizeni-222732/strankovani/2/ co dělat. A nejednou by se možná za volant svého vozidla nedostal a neodjel ani tehdy, kdyby to nebylo zapovězené.
Ovšem co teď? Host je všude vítán jenom po určitou dobu a ne všude ho nechají ochotně přespat, po firemní akci si nelze jen tak ustlat v kanceláři nebo dílně na podlaze, hotely také nejsou vždy a všude po ruce. Anebo je i celá řada jiných důvodů, proč se dotyčný zkrátka musí vrátit domů.problémy za volantem
Ale vzít si taxi a auto nechat stát na místě také nemusí být zrovna ideální řešení. Třeba proto, že by se pro něj dotyčný později jen složitě vracel, třeba proto, že je dotyčné vozidlo hned ráno zapotřebí někde jinde a nemůže tu tak zůstat.
A teď babo raď.
A pokud baba neporadí, poradím aspoň já.
Pokud se dotyčná situace odehraje v našem hlavním městě, není třeba zoufat. Protože zde existuje i profesionální řešení, tedy odvoz vozu Praha cena Convoy.cz. Stačí, aby si společensky unavený člověk zavolal na dispečink ve chvíli, kdy je mu zapotřebí odjet, a firma mu pošle dva řidiče. Jeden z nich ho odveze i s jeho vlastním vozem, zatímco druhý je ve voze firemním doprovodí, pak se zaplatí podle ceníku, oba šoféři firemním vozidlem odjedou a zákazník je doma i se svým autem. S promilemi v krvi, ale přesto bezpečně a spolehlivě.auto na cestě
A to je, jak jistě sami uznáte, přímo dokonalé řešení nastalé situace. Protože jízda v podroušeném stavu nemusí skončit ani trochu šťastně, může vést i ke katastrofě. A když člověk nemůže zůstat ani na místě, odkud už se nemůže pro podnapilost vrátit, je to vlastně pomoc, jež přijde víc než vhod. A za ty peníze určitě stojí.