Tak pánové, pojďme si nalít čistého vína a popřemýšlet, jak jste na tom s vaší potencí. Říkáte si, že minule jste se přejedli svíčkové, takže to prostě nešlo? A co předtím? Jo syn nespal a pouštěl si hudbu z repráků. A před měsícem? To jste měl pracovní starosti. Opravdu? Byly tak vážné? Vaši ženu už dávno přestala bolet hlava, protože vaše frekvence sexuálního chtíče se zmenšila na naprosté minimum. Nyní by se chtěla tulit manželka, ale ono to jaksi nikdy pro vás není v pravou chvíli, což? Ještě že máte paní tak chápavou a nic vám nezazlívá. Zkuste se spíš zamyslet, kde je ten problém. Je to váš problém, neshazujte vinu na syna, svíčkovou, nebo šéfa v práci. Před pár lety jste ještě byli schopni zadivočit s manželkou po švestkových knedlících v koupelně, než si děti napsaly školní úlohy a dnes nic.

erekce

Pokud není na vině vaše psychika, což asi nebude, protože žádné větší problémy přeci neřešíte, váš šéf je jen vaše vnitřní zástěrka a dospívající syn vám také už léta do ložnice neleze, navíc když zavřete dveře, ani jeho muziku z pokojíku neslyšíte, tak se prosím nevymlouvejte. V první řadě se zamyslete nad svojí životosprávou. Zkuste jíst trochu zdravěji, hodně pít a více se hýbat. Prokrví se patřičně nejen končetiny, ale i penis. Začněte cvičit kegelovy cviky a pokud se stále nebudete cítit v kondici, doplňte bylinky. Pokud vás neprovázejí žádné jiné obtíže, nemusíte zatím vyhledávat lékaře, ale objednejte si byliny na erekci, které vám s vašimi problémy pomohou.

erekce

Gelový přípravek eresin zaručuje spolehlivou erekci do půl hodiny po konzumaci. Určitě stojí za to ho vyzkoušet, po zdařilém sexuálním styku se vám jistě zvedne i sebevědomí, a pokud psychika hrála přeci jen jistou roli ve vaší indispozici, bude odstraněna další překážka a vaše intimní problémy dostanou rychlý spád řešení.