Přemýšlíte, že byste rozšířili vaši rodinu o dalšího člena, a přitom by to dítka už nebyla? Měli byste doma rádi chlupáče, protože milujete zvířata a víte, že živé zvířátko dokáže být vděčným kamarádem, který vás miluje bez podmínek?

Psychologové navíc doporučují, aby malé děti, pokud je to možné, měly svého živého zvířecího kamaráda, o kterého by se samy staraly. Nám, rodičům, je více méně jasné, že péče o tohoto kamaráda nakonec zůstane na nás, ale ne všude to takto musí být.

mazlíček králíček

A pokud vaše rodinná rada už rozhodla, že pozve nového kamaráda k vám domů, pak si můžete vybírat z různých v zvířátek, a to:

  • Křeček mungarský, malý samotářský hlodavec nenáročný na chov.
  • Morče se rádo nechá pomazlit a je dobrým společníkem.
  • Domácí zakrslí králíček – společenské zvíře s milou povahou.
  • Papoušek nebo andulky.
  • Vodní anebo suchozemské želvičky.
  • Barevné rybičky v akváriu.
  • Činčila – příjemný společník s krásnou měkoučkou srstí.
  • Potkan – inteligentní a přítulný.

Ale co si budeme namlouvat, stále vedou kočičky a pejskové. Zvláště psíci se mohou stát našimi věrnými přáteli a jestliže jste již rozhodnutí, pak vám pomůžeme s výběrem. Chcete-li pejska do rodiny s dětmi, pak akita inu na prodej Kenichiai.com dobrou volbou je Akita inu.

Akita inu štěně

Akita může být jak rodinný, tak i výstavní pes, je vhodný k dětem, v pohodě s vámi bude žít v rodinném domku, tak i v panelákovém bytě. Nemusíte mít žádné obavy se sdílením pejska v bytě, protože má samočistící srst a díky tomu i postrádá psí zápach. Je vysoce inteligentní a milují ho sousedí! Proč? Protože zbytečně neštěká, je spíše tichý. Ale to neznamená, že není žádný hlídač! Své blízké miluje natolik, že vám nenechá ublížit. Není zvlášť náročný na pohyb.

A ke všemu je to pes s pravým japonským rodokmenem odchovaný pod záštitou Českomoravské Kynologické Unie a Akita Inu Hozonkai, kdy jsou všechny odchovy chovatelské stanice Ken\’Ichi Ai zaregistrovány v Japonsku a mají AKIHO rodokmen.