Chtěli byste zažít něco úplně nového, zajímavého a nečekaného? Potřebujete v životě trochu adrenalinu, ale není to zrovna na seskok padákem nebo rychlou jízdu ve Ferrari? Potom bychom pro vás měli zřejmě zajímavější nabídku, než prodejci adrenalinových sportovních zážitků.

U nás se vám dostane více vzrušení, než vůbec čekáte. Chtěli bychom nabídnout velice speciální možnost si vyzkoušet escape room Pardubice. Jedná se o velice speciální hru, kterou pro vás připraví pořadatelé. Často jsou k dispozici dvě a více místností, přičemž v každé z nich se skrývá příběh, který byste měli rozluštit, abyste se dostali z místnosti ven.

únik

Čekají na vás vodítka, která si musíte správně pospojovat a udělat tak doslovadetektivní práci, abyste odkryli z příběhu přesně to, co vás dovede ke klíči, kterým se osvobodíte.

Kromě toho hrajete o čas. Čím kratší dobu v místnosti strávíte, tím lépe pro vás, protože se můžete zařadit do žebříčku mezi nejúspěšnější. Vyzkoušejte tuto hru ve svém městě. Je už poměrně rozšířenou, takže nejen v Praze či Pardubicích máte takovou šanci, určitě můžete pokořit místnosti také v Plzni a mnohých dalších městech, kde na vás čekají nejrůznější úkoly a příběhy.

Originalita v každé minutě

Můžete být dva, může vás být šest, podle toho se vybere obtížnost, protože šest hlav určitě více vymyslí. Určitě ale nebudete zklamaní, ať je počet jakýkoli, protože se od první chvilky ponoříte do trochu jiného světa, dáte popustit uzdu své fantazii a užijete si něco neopakovatelného.

tunel

Místností je vždy několik, abyste měli šanci přijít znovu a znovu. Pro toho, kdo by ale všechny zvládl příliš rychle, jsou mnohdy připraveny stezky také v terénu. Díky nim můžete pátrat po příběhu i při klasické procházce do přírody.