Nejprve to kolem půl roku věku začíná příkrmy a pak přichází doba, kdy začínáme naše ratolesti učit v oblasti jídla samostatnosti. Tedy tomu, aby sami seděli v jídelní židličce nebo u stolu a učili se krmit sami, nejprve pomocí lžičky, následně také s pomocí příboru. To je také příležitost k tomu, pořídit speciální talířky, hrníčky a příbory určené právě pro nejmenší.
dítě u jídla
KRÁSNÝ DESIGNOVÝ VZHLED PRO MALÉ STRÁVNÍKY
Malí strávníci mnohdy s jídlem různě zlobí, jedí málo nebo nechtějí jíst vůbec a pak nastává problém, jak takovou situaci řešit. V některých případech tak musí přijít na řadu třeba motivace v různých podobách. Namotivovat vaše dítko k tomu, aby hezky jedlo můžete třeba líbivým dětským nádobím v pestrých barevných motivech.
Pořiďte pro malé strávníky třeba veselé a pestrobarevné bambusové dětské nádobí https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-nadobi/.
Nejrůznější nabídka motivů nádobí pro kluky i holky
V nabídce najdete nejrůznější sady v široké škále motivů, které děti zaujmou a rozveselí. Pořídit tak můžete ve stejném stylu třeba sadu misky, talířku, hrníčku a příboru. Nejmenší strávníci pak mohou být při jídle styloví díky motivům opičky, tanečnice, berušky nebo astronauta. Na své si tak přijdou chlapečci i holčičky.
dětské nádobí
Dětské bambusové nádobí se vyznačuje svou kvalitou, zdravotní nezávadností, potřebnými atesty, a hlavně pro nejmenší zajímavým vzhledem, který je zaujme a motivuje k tomu, aby alespoň něco snědli. Protože kdo by odolal jídlu z tak krásných talířků a mističek?
Pořiďte malým strávníkům krásné talíře, misky, příbory a hrnky, které zpestří jejich stolování a udělá jim ze stravování zábavnější a veselejší aktivitu. Investujte do kvalitního provedení a líbivého designu, který zaujme nejednoho chlapečka nebo holčičku. Teprve teď se ze stolování stane ta správná zábava.