Jste tvořiví a rádi si hrajete s různými věcičkami, které dovedete nakrásně propojit a vytvořit nádhernou dech beroucí dekoraci? Pak zajisté vánoční svátky, svátky jara, barevný podzim i bílá zima má místo ve vaší ložnici, obývacím pokoji, ba i na terase.

Svými pěknými dekoracemi, které jsou známými a přáteli obdivovány, rádi zdobíte svůj příbytek a jakmile se vaše ruce zastaví, jako by jim něco chybělo …Spřádejte dál své sny jako pavouček své sítě a nenechte svůj talent zmrznout. Je sice zima, a občas mrzne, až to praští, ale vy váš talent chraňte a rozvíjejte. K tomu vám dopomůžou i floristické potřeby https://www.lepaso.cz/Floristicke-potreby-c3_0_1.htm, které se neustále obnovují. Projděte web a objevujte to, co ještě neznáte a co můžete ve svých dekorativních představách použít. Inovujte a čerpejte inspiraci v novinkách a nových směrech.

aranžování lidé

Zakomponujte do vašich krásných a něžných výtvorů například i vintage. Máte-li vztah k dřívější době a starožitným věcem, které by mohly vyprávět, pak vintage je právě pro vás. Nejedná se o pravé originály, ty by byly asi nad finanční možnosti mnohokráte, ale alespoň přiblížení kouzla tehdejší doby, kdy poctivost, láska a vzájemná úcta byly součástí každé rodiny. Nechte vaše přátele přičichnout k dávným dobám a pokuste se vytvořit spolu s detaily vintage kolekce zajímavou okrasu vašeho domova. Vaše kamarádka miluje tuto dobu? Pak možná i pro ni bude vhodným dárkem vaše ruční výzdoba. Florista svým způsobem stojí o stupínek výše než ten, kdo květiny pouze prodává, protože floristika si hraje s délkou, druhy a kompozicí květin, dodává konečnému vzezření úžasný šmrnc.

svatební kytic

A to i proto, že ví, kam sáhnout pro floristické potřeby, které mnohdy samy floristu inspirují. Přírodní materiály, sušiny, dekorační metráž, krajky, dekoperličky, drátky a aranžovací hmota spolu s aranžérským sprejem, flower boxy. Nechte se i vy unášet a vdechněte své tvorbě další rozměr.