Náhrada za klasickou viagru existuje a dokonce je tento lék volně prodejný. Jak také jinými prostředky můžete zlepšit svou erekci? Kdy pomohou prášky?

Zlepšete si svou erekci – Zkusit můžete mnoho věcí!

Potíže s erekcí umí vyvolat mnohé. Pro muže i jejich partnerky je to zkouška, navíc je třeba pátrat po původu potíží. V dnešní době je to ale zejména hodně stresu, málo času na odpočinek, málo času v soukromém životě a neustálé starosti. To všechno samozřejmě ovlivňuje mnoho věcí, ale také erekci a to opravdu hodně velkým způsobem. Jak erekci podpořit a žít zase běžným sexuálním životem? Co můžete pro svůj sexuální život udělat?

muž a žena v objetí

Vzít si pilulku?

Napadlo vás, že si přece na podporu erekce můžete vzít pilulku a je po problému? Jistě, jedním z možných řešení to jistě je a určitě vám to i pomůže. Ale pozor, léky podpoří erekci, ale pokud je problém vážnější, nevyřeší ho a tak je při dlouhodobých potížích nutné vždy zajít i k lékaři. Navíc pozor i na to, že léky na podporu erekce nemusí vyhovovat všem, takže se raději poraďte se svým lékárníkem, lékařem nebo si předem dobře prostudujte příbalový leták. I když je u nás běžná viagra na předpis, jiné a také velmi účinné léky se zakoupit dají, například kamagra 100 je skvělou alternativou. Pilulka podpoří erekci na několik hodin, dokáže vám zajistit opravdu pevnou erekci a je spolehlivá.

sexuální styk

Co zkusit jiného?

Léky sice pomáhají spolehlivě, ale nelze je brát na každodenní bázi. Takže pokud jsou potíže s erekcí opravdu vážnější, je lepší zajít s tím k lékaři, který hlavně pomůže odhalit příčinu potíží. Jinak ale můžete zkusit sílu nejrůznějších bylinek, například lze sáhnout po kotvičníku zemním. Zkusit lze také cviky na prokrvení pánve, které je třeba se naučit a praktikovat pravidelně. A s erekcí může pomoci i partnerka. Je vhodné o potížích mluvit? Pokud si nejste jistí, tak to určitě zkuste. Pokud se svěříte, můžete zkusit na problému pracovat společně a třeba si pořídit i některou ze sexuálních hraček, které vám dost možná změní sexuální život i celkovou výkonnost a prožitek.

Tak do toho, užívejte si zase intimní chvilky tak, jak předtím a naplno.